Powrót do: Wycieczki

Odpoczynek po pracy architekta wnętrz


Jako architekt i kreator wnętrz warto czasem odpocząć i wybrać się na wakacje. Dla wielu z nas to pasja, więc nie męczymy się w naszej pracy. Jednak należy od czasu do czasu zmienić otoczenie i zadbać o nas i o bliskich. Jako architekci warto także pomyśleć o miejscu, które nada nam natchnienia do lepszej pracy. Takim miejscem w pewnością jest Paryż.

Szukamy taniej wycieczki

Chcąc wyjechać na wycieczkę szukamy tanich ofert i porównujemy je ze sobą. Linie lotnicze oferują co jakiś czas zniżki w cenach biletów w celu przyciągnięcia klientów. Dobrym rozwiązaniem często okazuje się być tania wycieczka do Francji - Last Minute Paryż. Należy jednak wcześniej zaplanować sobie taki urlop, ponieważ ceny biletów często ulegają zmianie, a różnica między nimi może okazać się duża.

Należy brać też pod uwagę, że oprócz ceny za bilet będziemy musieli jeszcze zapłacić opłaty lotniskowe oraz opłatę za bagaż. Linia Wizzar często oferuje tanie przeloty do tego kraju, warto mieć to na uwadze. Tania wycieczka do Francji uda się, jeśli mamy tam kogoś znajomego, który zgodzi się nas przenocować, lub jeśli dobrze poszukamy noclegu w prywatnym domku, ponieważ jest to kraj turystyczny, który oferuje takie rozwiązania. Mieszka tam wielu Polaków, którzy ogłaszają się w Internecie, że udostępnią pokój turystom za dogodną cenę, która wynosi około 20 euro za dobę.

Wielu ludzi korzysta z takiego rozwiązania, aby zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy, gdyż nocleg w hotelu jest dość drogi. Jeśli chodzi o ceny biletów do atrakcji, to warto wiedzieć, że każdy obywatel Unii Europejskiej, który nie ukończył 26 roku życia ma wstęp darmowy do wszystkich muzeów narodowych, oraz do większości zabytków w tym kraju. Jest to kusząca oferta, dlatego tak wielu ludzi z całego świata decyduje się na urlop właśnie we Francji.

Oszczędność na wakacjach

Jedzenie również nie należy do drożyzny, królują bowiem tam zwykłe naleśniki zwane Crepes, które robione są na ulicy i jedzone z ręki. Mimo, iż każdy ich smak zna doskonale, to jednak klimat tego kraju sprawia, że smakują nam znacznie lepiej niż te zjedzone we własnym domu. Ludzie jedzą tam kasztany, ślimaki, bagietki, które nie są drogie, a smakują wyśmienicie.

Dlatego na jedzenie nie wydamy fortuny, gdyż jest tam tyle ciekawych rzeczy do oglądnięcia, że nawet nie będziemy myśleć o jedzeniu, które przecież wcale nie jest takie drogie. Oczywiście zależy też od tego co zechcemy jeść, gdyż są również takie potrawy, które sporo kosztują, jednak jeśli w grę wchodzi tania wycieczka do Francji, to raczej wybieramy te tanie przekąski, nie te najdroższe.

Jeśli chcesz przed podróżą przenocować to polecamy Wam Apartamenty do wynajęcia Wrocław znajdziesz tutaj: http://boogiehostel.com/boogie-apartments/
KOMENTARZE:

Brak komentarzy