Powrót do: Inne

Zabezpieczenie łokci - ochraniacze taktyczne.


Podczas upadku nie zawsze da się ukierunkować swoje ciało tak, by nie doznało żadnych obrażeń, by w porę się podeprzeć. Czasem są też w tym momencie ważniejsze kwestie, albo jedyne co ważne, to ochronić np. głowę lub uniknąć przygniecenia. Miejsca takie jak łokcie są więc narażone na stłuczenia i otarcia, jeśli nie są odpowiednio zabezpieczone wobec możliwości pojawienia się takiej sytuacji.

zbrojownia.pl_ochraniacze_lokci

Rozwiązaniem na to są ochraniacze na łokcie, pozwalające czuć się swobodnie w każdych okolicznościach. Są one gwarancją, że nawet jeśli dozna się gwałtownego upadku, w którym punktem styczności z ziemią staną się właśnie łokcie, to upadek ten będzie odpowiednio zamortyzowany. Nie dozna się więc nieprzyjemnego otarcia czy zdarcia skóry, wiążącego się z podrażnieniem, pieczeniem, a możliwie nawet infekcją, jeśli rana nie zostanie na czas odkażona. 

zbrojownia.pl_ochraniacze_na_lokcie

Nie ma też takiego narażenia na pęknięcie kości. Taktyczne ochraniacze łokci mają bowiem specjalne zmiękczenie, które tworzy solidną warstwę między łokciem a ziemią, działając niejako jak poduszka. Na zewnątrz jest jednak wzmocniony materiał, który pozostawia sam ochraniacz bez szwanku, dzięki czemu nie jest to produkt jednorazowy, albo służący tylko przez krótki czas.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy