Powrót do: Wyposażenie

Najbardziej popularne węże ogrodowe.


Węże ogrodowe można podzielić ze względu na przeznaczenie oraz ich budowę. Wyróżnić można kilka podstawowych rodzajów. Dzięki temu, że występują w różnych wersjach, każdy znajdzie odpowiednie węże ogrodowe dla siebie, dostosowane do swoich potrzeb i wymagań.

Waz_ogrodowy_XhosePodstawowym wężem jest uniwersalnym wąż tradycyjny, który jest najbardziej klasyczny i prosty w budowie. Można znaleźć ich szeroki wybór w różnych sklepach, zarówno tradycyjnych, jak i internetowych. Można zdecydować się także na zakup węża rozciągliwego, który rozciąga się pod wpływem przepływu wody. Jest on w stanie zwiększyć swoją długość nawet trzykrotnie. Dostępne są także węże tłoczone do pompy, które działają w połączeniu z pompą zatapialną. Pozwalają one na tłoczenie wody do różnych miejsc.

Waz_ogrodowyWśród tych węży ogrodowych można wyróżnić specjalistyczne węże strażackie. Mają one solidną budowę i bardzo rozbudowane działanie. Jakie jeszcze węże ogrodowe można kupić? Dostępne są węże żebrowane do oczek wodnych, które stosuje się w niewielkich zbiornikach wodnych. Dzięki nim można podłączyć fontannę lub filtr oczyszczający wodę. Kolejnym rodzajem wężów ogrodowych są węże ogrodowe spiralne. Sprawdzają się one świetnie, jeżeli nie masz zbyt dużej ilości miejsca na przechowywanie węża w garażu czy innym pomieszczeniu gospodarczym. Budowa tych węży przypomina kabel do telefonu. Dostępne są także węże ogrodowe zbrojone, które mają wzmacnianą konstrukcję. Są one bardzo odporne na wszelkiego rodzaju przerwania i uszkodzenia poprzez tarcie. Bardzo trudno jest je uszkodzić.

Zobacz węże i inne akcesoria do ogrodu w sklepie: https://najutro24.pl/Dom-i-Ogrod-c15
KOMENTARZE:

Brak komentarzy