Powrót do: Wyposażenie

Sejfy ognioodporne podnoszą bezpieczeństwo


Sejf ognioodporny to gwarancja bezpieczeństwa dokumentów i kosztowności

Bardzo dobre rozwiązanie, które służy ochronie dokumentacji papierowej przed zniszczeniem. Idealnie nada się do przechowywania kosztowności, różnych dokumentów, papierów wartościowych i pieniędzy. Chroni majątek zarówno przed ogniem, zniszczeniami mechanicznymi, jak i włamaniem i rabunkiem.

sejfy_ognioodporne

sejfy ognioodporne firmy ABES

Warto postawić na jakość - sejf domowy z certyfikatem

Produkt posiada certyfikat odporności ogniowej w klasie S 60 P zgodnie z normą EN 1047-1, dzięki czemu przechowywana w sejfie zawartość nie ulegnie uszkodzeniom i zniszczeniom nawet po dwóch godzinach przebywania w miejscu pożaru. Równie wysoką skuteczność prezentują zabezpieczenia antywłamaniowe, potwierdzone europejską normą EN 1143-1.

Przemyślana konstrukcja sejfu ognioodpornego

Ognioodporne sejfy skonstruowano przy użyciu specjalnych elementów: materiału Dualite, który umożliwił kompromis, jakim jest zmniejszenie masy sejfu i zachowanie odpowiednio wysokiego poziomu ochrony przed pożarem i włamaniem. Drugi ze starannie dobranych elementów to płytki wykonane z wysokochromowego stopu żelaza T200X, dzięki którym sejf jest odporny na różnego rodzaju zabiegi mające na celu dostanie się do środka, takie jak dokonywanie przewiercień. Brak sforsowania zabezpieczeń gwarantuje również trójstronny mechanizm ryglowy.

Na jaki sejf się zdecydujesz?

W zależności od preferencji, klient ma do wyboru sejf ognioodporny zamykany przy pomocy zamka elektronicznego (szyfrowy, albo połączenie dwóch zamków) lub kluczowego.

W standardowej wersji, sejf wyposażony  jest w jedną półkę, a jego pojemność to 40 l. Wyróżnia się klasycznym i dyskretnym wyglądem (konstrukcja sześcianu, w odcieniach, które nie rzucają się w oczy), a przy tym doskonałą funkcjonalnością. Doskonale sprawdzi się w biurze, jak i w domu.

Dostępny w cenie 4907,70 zł, z darmowym transportem.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy