Powrót do: Inne

Na czym polega auto spa


Firma ta powstała przede wszystkim z pasji do tego co robią, przede wszystkim do samochodów w których widzą tą pasję. Pracownicy oddają w tej pracy naprawdę dużą dawkę siebie aby, każdy ale to każdy samochód, który został powierzony im wyjechał w jak najlepszym możliwym stanie i wyglądał perfekcyjnie. Aby klient był usatysfakcjonowany z wykonanej pracy.

Czego mogę oczekiwać po wykonaniu Car Spa?

Auto Spa to przede wszystkim kompleksowe czyszczenie samochoduod kół, które jednak muszą się prezentować w naszym samochodzie, po lakier i drobne elementy, które także muszą wyglądać po takim zabiegu czyszczenia naprawdę doskonale.

Spa dla samochodu - etapy

Cały proces dzieli się na kilka etapów mycia. Zaczynając od pierwszego mycia pre wash, czyli usuwa największe ubrudzenia na samochodzie takie jak błoto, poprzez myjkę ciśnieniową oraz pianę aktywną.

Po odczekaniu paru chwil spłukujemy pianę z samochodu, gdyż nie może ona zaschnąć. Drugim etapem jest mycie kół – specjalnie dobrana mieszanka płynów pozwoliła stworzyć deironizera, który sprawdza się świetnie, gdyż po nałożeniu lub spryskaniu myjką usuwa metaliczne zabrudzenia.

Następnym etapem, który wykonamy jest mycie właściwe, aby nasz samochód wyglądał tak jak po istnym SPA dla ciała. Metoda mycia tak zwana na dwa wiadra jest naprawdę wygodną czynnością, gdyż niwelujemy ryzyko niedomycia samochodu oraz stworzenia jakichkolwiek smug na aucie, ale także nie porysujemy lakieru. Do tej czynności używamy przede wszystkim rękawicy z mikrofibry lub wełny. Całość spłukujemy większą ilością miękkiej wody.

Ostatni etap to tak zwane osuszanie, czyli używanie dużych rękawic z mikrofibry Fluffy, pozwalamy jej, aby wsiąkła wodę z całej powierzchni. Co prawda jest to długotrwały i czasochłonny etap, ale po raz kolejny unikamy zarysowań oraz niepotrzebnych zacieków oraz smug.

Bardziej szczegółowe informacje znajdziesz tu: https://majcher-team.pl/auto-spa.html
KOMENTARZE:

Brak komentarzy