Powrót do: Inne

Artykuły do pieluch wielorazowych


Akcesoria pieluszkowe to produkty wyjątkowo przydatne do korzystania z wielorazowych pieluch ekologicznych. Wśród nich znajdziemy m.in. klamerki, jedwabne wkładki do pieluch oraz ekologiczne myjki, które zastąpią jednorazowe chusteczki higieniczne, dodatkowo zmniejszając liczbę generowanych odpadów. Każdy z produktów zaprojektowany został z myślą o tym, aby maksymalnie zwiększyć wygodę korzystania z pieluch wielorazowych.

W trosce o wygodę

Pieluszkowe_artykulyW pierwszych latach życia dziecka jego rodzice generują ogromne ilości odpadów z powodu konieczności używania pieluch, chusteczek wielorazowych i innych niezbędnych artykułów.

Ze względu na rosnące znaczenie ekologii coraz większą popularnością cieszą się więc pieluchy wielorazowe. Jednocześnie w niczym nie przypominają one pieluch używanych przez nasze babcie.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań korzystanie z nich jest bezpieczne i wygodne nie tylko dla rodziców, ale również ich pociech. Różnorodne artykuły do pieluch wielorazowych jeszcze bardziej ułatwiają korzystanie z nich oraz stanowią integralny element każdej niemowlęcej wyprawki.

Klamerki do pieluch wielorazowych

Wiele dostępnych obecnie na rynku otulaczy do pieluch wielorazowych posiada specjalne napy, które umożliwiają wygodne zapięcie pieluchy. Nie jest to jednak regułą, zwłaszcza w starszych produktach. W tym celu stworzono specalne klamerki, pozwalające na zapięcie pieluchy bez obaw o jej przesuwanie.

Klamerki do pieluch wielorazowych dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych, a więc każdy rodzic może znaleźć idealny produkt dla siebie i swojego dziecka.

Myjki zamiast chusteczek higienicznych

Nie tylko ekologiczne pieluchy mogą pomagać nam w generowaniu mniejszej liczby odpadów w ciągu pierwszych lat dziecka. Świetnym rozwiązaniem są również myjki wielorazowe dla niemowląt, które doskonale zastępują nawilżane chusteczki, często używane do przecierania buzi czy pupy dziecka. Dzięki wykorzystaniu chłonnych materiałów myjki mogą być również wykorzystywane do zwiększenia chłonności pieluchy, zwłaszcza w nocy.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy