Powrót do: Wyposażenie

Rzeczy z Chin zalewają nasze sklepy


Czy nam się to podoba czy nie jesteśmy częścią globalizacji, a więc maszyny, która szybko się nie zatrzyma. Wręcz przeciwnie - bardzo mocno przyspiesza, włączając w swoje kraje. Niewątpliwie oznaką tego typu działalności jest import z chin, który odgrywa w naszej gospodarce coraz większe znaczenie. Nie może to dziwić, ponieważ produkcja w krajach azjatyckich jest o wiele tańsza, a przez to produkty importowane do Polski odznaczają się większą konkurencyjnością.

Szybki rozwój Chin

Na przestrzeni ostatniej dekady import z Chin rozwijał się w tempie nawet 25% rocznie! To niewiarygodnie dużo. Co ciekawe ściąga się wszystko - zarówno typową drobnicę, jak i duże, gabarytowe rzeczy. 

Oczywiście duże produkty wymagają odpowiedniej opieki pod względem przewozu. W tym momencie na ajw wychodzi usługa, o której mało kto wie - jest to transport ponadgabarytowy, który za granicą oczywiście jest o wiele bardziej rozwinięty. Dzięki tej usługi każdy importer z Chin może szybko i sprawnie przewieźć na duże odległości bardzo specyficzne przedmioty.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy