Powrót do: Inne

Statywy do instrumentów muzycznych -jakie wybrać?


Szukając idealnego statywu, należy pamiętać o kilku rzeczach. Każdy ma inny wzrost, dlatego tak ważne jest, aby statywy do instrumentów muzycznych był dopasowany do indywidualnych potrzeb. Jeśli masz wzrost poniżej dwóch metrów, ważne jest, aby wybrać wysoki stojak, lub taki, który będzie dostosowany do odpowiedniej wysokości, ponieważ nawet krótka gra, będąc pochylonym nie tylko szybko Cię zmęczy, ale również wpłynie na stan Twojego kręgosłupa. Ta sama sytuacja, a jeśli jesteś niski.

Wszystkie klawiatury są dość ciężkie, więc trzeba znaleźć stabilną podstawkę. Potrzebujesz również stabilnego stojaka, który nie ześlizgnie się podczas grania. Wreszcie stojak powinien się szybko dać rozłożyć i złożyć, aby ułatwić przechowywanie.

Jak wybrać idealny stojak na klawiaturę ?

Pierwszą rzeczą, którą musisz określić przy wyborze statywu do twojego instrumentu, jest to, które statywy są wystarczająco mocne. Niektóre klawiatury są bardzo ciężkie, zwłaszcza jeśli mają ważone klawisze. Oprócz tego, że sam instrument dużo waży, zastanów się, na czym z trudem zagrasz. Mając to na uwadze, pamiętaj, aby dodać kilka dodatkowych kilogramów do swoich wymagań dotyczących wagi.

statyw_do_instrumentowNiezależnie od tego, czy grasz dla tysiąca widzów, czy dla siebie, potrzebujesz statywu klawiszowego, który ma wszystko: wygodę, wytrzymałość, przenośność i łatwość użytkowania.

Najlepsze są modele stabilne i trwałe, bardziej nadają się do użytku domowego lub do zabawy w małej kawiarni lub restauracji. Łatwość, z jaką można regulować wysokość, otrzymała wiele pozytywnych recenzji. Działa świetnie z klawiaturami od 49 do 88 klawiszy i ma regulowaną wysokość i szerokość.

Dla bardziej zaawansowanych idealny będzie statyw, który zawiera pewne funkcje, które docenią klawiszowcy, takie jak regulowana szerokość. Rozkłada się również na płaskie sekcje, co ułatwia transport. Wielu profesjonalnych klawiszowców potwierdza swoje umiejętności podczas licznych koncertów, dlatego ważna jest niezawodność, trwałość i łatwość użytkowania, zwłaszcza jeśli chodzi o strojenie na żywo.

Statywy do instrumentów muzycznych : https://music-shop.pl/pol_m_Statywy-i-konstrukcje-311.html
KOMENTARZE:

Brak komentarzy